Drie stortingen: 125%, 150% en 80% tot €5.005 Inclusief 150, 50 en 100 gratis spins. Voorwaarden van toepassing. Gebruik code loki150 Claim aanbod
Zoek spellen, categorieën, providers
Speel nu

Loki Casino

Onze beoordeling4.8/5

De mobiele website van Loki Casino biedt snelle toegang tot slots, live casino en accountfuncties op iOS en Android. Zoek je naar loki casino app? Open de mobiele site direct zonder installatie.

iOS en AndroidMobiele toegangMeer dan 4.000 slotsSpelaanbod€10Storten vanaf
Een levendige Loki Casino-lobby met kleurrijke slotkasten, live tafels en een gevarieerd spelaanbod voor spelers die mobiel willen spelen.
Mobiele keuze

App of mobiele site voor jouw speelstijl

Een app voor online casino klinkt praktisch, maar Loki Casino biedt mobiele toegang via een geoptimaliseerde website. Kies de route die past bij je toestel en speelgedrag.

Mobiele site zonder installatie

Open Loki Casino in Safari of Chrome en speel meteen op je telefoon. De mobiele versie werkt op de meeste iOS- en Android-apparaten, zonder installatiebestand, opslagruimte of extra app-machtigingen. Dat is handig wanneer je af en toe speelt of snel toegang wilt.

Vaste toegang op je scherm

Een app-icoon kan prettig zijn voor dagelijks gebruik, maar de beschikbare route van Loki Casino is de mobiele website. Je behoudt toegang tot slots, live casino, accountfuncties en betalingen. Voeg de site eventueel toe aan je startscherm voor een directe ingang zonder opnieuw te zoeken.

iOS toegang

Loki Casino op iPhone en iPad

De mobiele website van Loki Casino werkt op de meeste iOS-apparaten. Gebruik Safari op een recente iPhone of iPad en zorg voor een stabiele internetverbinding. Omdat de mobiele route via de browser loopt, hoef je geen installatiebestand te zoeken of opslagruimte voor een aparte toepassing vrij te maken.

Wil je casino app downloaden of controleren of jouw toestel geschikt is? Open de officiële mobiele website en laad de lobby, registratie en spelpagina. Controleer daarna of Safari actueel is en cookies en JavaScript zijn toegestaan. Voor accounttoegang kun je ook de Loki Casino login openen. Werkt een spel niet goed, sluit dan andere tabbladen, wis tijdelijke browsergegevens en probeer opnieuw.

Mobiele casinospellen om te proberenOpen mobiele site
Mobiele feiten

Loki Casino mobiel in één overzicht

Mobiele iOS-route
Mobiele website op de meeste iOS-apparaten
Mobiele Android-route
Mobiele website op de meeste Android-apparaten
App downloaden
Niet beschikbaar; gebruik de mobiele website
Spelaanbod
Meer dan 4.000 online slots
Live casino
460 livecasinospellen
Minimale storting
€10
Ondersteuning
Livechat, e-mail en telefoon
Mobiele browsers
Safari en Chrome
De mobiele toegang loopt via de website; functies kunnen per toestel en account verschillen.
Android toegang

Loki Casino gebruiken op Android

Op Android opent Loki Casino een mobiele versie van de website die op de meeste apparaten werkt. Gebruik Chrome of een andere actuele browser, installeer Android-updates en maak verbinding met betrouwbaar wifi of mobiel internet. Een aparte Android-app of APK is niet nodig, waardoor je geen onbekende bestanden hoeft te installeren.

Wie zoekt op downloaden loki casino kan daarom beter rechtstreeks naar de officiële mobiele website gaan. Controleer of de browser cookies ondersteunt en open de lobby opnieuw als een pagina blijft laden. Schakel geen beveiligingsinstellingen uit om een bestand van een onbekende bron te installeren. Test eerst een gratis spel of de accountpagina. Betalingen open je vanuit je account en bevestig je pas nadat methode en limieten duidelijk zijn.

Snel starten

Van mobiel openen naar spelen

De mobiele route vraagt geen installatie. Volg deze korte stappen om Loki Casino op je telefoon te openen en naar je account of een spel te gaan.

Open de mobiele website

  1. Open Safari op iOS of Chrome op Android.
  2. Ga naar de officiële Loki Casino-website.
  3. Kies registreren of log in op je bestaande account.
  4. Open de lobby en selecteer een slot, live spel of andere categorie.

Bewaar de website eventueel als snelkoppeling op je startscherm. Zo krijg je een app-achtige ingang zonder dat je casino app downloaden hoeft te zoeken.

Controleer vóór je speelt

Kijk of je browser bijgewerkt is, de verbinding stabiel blijft en de lobby correct laadt. Controleer in de kassier welke betaalmethoden voor jouw account beschikbaar zijn en lees de voorwaarden van de welkomstaanbieding. De mobiele website is de beschikbare route; een los installatiebestand hoef je dus niet te downloaden. Kies daarna Speel nu mobiel en houd je accountgegevens privé.

iDeal
Storten
Beschikbaar; voorwaarden in de kassier
Opnemen
Beschikbaar
Kosten
Controleer kosten bij aanbieder en kassier
Visa / Mastercard
Storten
Vanaf €10; direct verwerkt
Opnemen
Kan 1–3 werkdagen duren
Kosten
Controleer kosten bij aanbieder en kassier
Instant bank transfer
Storten
Vanaf €10
Opnemen
Vanaf €105 via bankoverschrijving
Kosten
Controleer kosten bij aanbieder en kassier
Cryptocurrencies
Storten
Vanaf €10
Opnemen
Vanaf €105
Kosten
Controleer netwerk- en aanbiederkosten
Mobiele betalingen

Storten en opnemen op mobiel

Open je account op de mobiele website en ga naar de kassier. Kies een beschikbare betaalmethode, vul het bedrag zorgvuldig in en controleer valuta, limieten en eventuele kosten voordat je bevestigt. Gebruik alleen een methode op je eigen naam en controleer daarna of de storting in je saldo staat.

Voor een opname kies je de gewenste methode en controleer je de rekeninggegevens. Verwerkingstijden verschillen per optie; volg de status in je account en houd je e-mail in de gaten. Zoek je een actie zonder storting? Bekijk dan de Loki Casino no deposit bonus code en de actuele voorwaarden.

Open voor een mobiele opname je account en ga naar opnemen. Kies een beschikbare methode, voer het bedrag in en controleer de betaalgegevens voordat je de aanvraag verstuurt. Een correcte naam- en betaalmatch helpt onnodige vertraging voorkomen.

Bekijk vóór bevestiging de limieten en verwachte verwerkingstijd op de betaalpagina. Na verzending kun je daar de status volgen. Houd ook je accountmeldingen en e-mail in de gaten voor een verzoek om aanvullende verificatie.

Voordelen
  • Mobiele site opent direct zonder installatie
  • Snelle toegang tot spellen, account en kassier
  • Geschikt voor iOS en Android
Aandachtspunten
  • Geen aparte app of APK beschikbaar
  • Ervaring en functies kunnen per toestel verschillen

Beoordeeld op dagelijks mobiel gebruik, browsergemak en het verschil tussen een app en de mobiele website.

Accountbeveiliging

Veilig inloggen op je telefoon

Gebruik op mobiel een uniek wachtwoord en controleer vóór een betaling of je in het juiste Loki Casino-account zit. Houd je contactgegevens actueel en deel je inloggegevens nooit. Meld onverwachte accountactiviteit direct bij support.

Gebruik uitsluitend betaalmethoden op je eigen naam en controleer elke bevestiging in de kassier. Open de mobiele website alleen via de officiële route en houd je browser bijgewerkt. Zo blijven je account en betalingen beter beschermd tijdens mobiel spelen.

  • Controleer je accountBekijk je e-mailadres en contactgegevens in je accountinstellingen en log alleen in op je eigen profiel.
  • Bescherm je wachtwoordGebruik een uniek wachtwoord en neem bij onverwachte activiteit contact op met support.
  • Controleer betalingenGebruik een betaalmethode op je eigen naam en controleer bedrag en ontvanger vóór bevestiging.
Bekijk beveiliging
Mobiel casino

Spellen die prettig spelen op mobiel

Loki Casino brengt slots, tafelspellen en kaartspellen overzichtelijk naar een kleiner scherm. Duidelijke tegels, grote knoppen en een compact speelveld maken slots geschikt voor korte sessies. Bij tafel- en kaartspellen helpen vaste inzetknoppen om snel een ronde te starten zonder onnodig scrollen.

Voor mobiel casino spelen zijn responsieve bediening en leesbare informatie belangrijk. Sluit andere apps als je toestel traag reageert en gebruik een stabiele verbinding. Zo blijven saldo, inzet en spelkeuzes zichtbaar terwijl je tussen lobby en spel wisselt.

Live games spelen op een telefoon prettig wanneer de tafel centraal staat en chat, inzetopties en spelinformatie daaromheen zijn geplaatst. De dealer blijft goed zichtbaar, terwijl duidelijke tikknoppen helpen bij het kiezen van je inzet en beschikbare acties. Dat maakt loki casino mobile geschikt voor korte sessies onderweg.

Gebruik bij live casino een stabiele wifi- of mobiele dataverbinding en voldoende batterij. Een tablet of groter telefoonscherm biedt extra ruimte voor chat en tafeloverzicht. Via de browser open je ook een casino voor iPhone en gebruik je dezelfde mobiele accountomgeving, zonder aparte installatie.

Loki Casino geeft snel toegang tot mobiel spelenSpeel nu mobiel

Mobiele aanbiedingen activeren

Loki Casino maakt het eenvoudig om acties vanaf je telefoon te bekijken. Open de mobiele site, log in en ga naar de actiepagina. Lees vóór activatie de inzet-, tijds- en spelvoorwaarden, zodat je weet welke spellen en betalingen meetellen.

Activeer de aanbieding met de actieknop in je account en controleer daarna je promotieoverzicht. Een verificatie of minimale storting kan vereist zijn. Bekijk voor betaalopties en verwerking ook de gids over storten en uitbetalen. Claim je bonus zodra je account aan alle voorwaarden voldoet.

Veiliger spelen vanaf je telefoon

Met Loki Casino houd je ook tijdens mobiel spelen overzicht over je account en speelgedrag. Open na het inloggen het accountmenu en controleer de beschikbare limieten en pauze-opties voordat je verdergaat. Kies instellingen die passen bij je budget en controleer regelmatig je stortingen en speeltijd.

Een casino op telefoon blijft het prettigst wanneer je bewust speelt. Neem pauze als spelen niet meer ontspannen voelt en verhoog je grenzen niet om verliezen terug te winnen. Bij vragen over accountinstellingen kan de klantenservice helpen. Deze aanpak werkt hetzelfde wanneer je een casino voor Android gebruikt via de mobiele browser.

Mobiel overzicht

Veelgestelde vragen over mobiel spelen

Loki Casino biedt mobiele toegang via de website, zonder aparte app of APK. Bekijk hieronder hoe de mobiele route werkt op iOS en Android en welke keuze het beste bij je toestel past.

Veelgestelde vragen over mobiel spelen
VraagLoki Casino-appMobiele site
Hoe krijg ik toegang?Niet beschikbaar; gebruik de mobiele websiteOpen Loki Casino in Safari of Chrome
Welke toestellen?Niet van toepassingDe meeste moderne iOS- en Android-apparaten
Hoe meld ik me aan?Niet van toepassingOpen de site en log in of registreer
Waar regel ik betalingen?Niet van toepassingOpen de kassier vanuit je account
Wat bij problemen?Gebruik de mobiele site als alternatiefWerk je browser bij en controleer je verbinding

De mobiele website is de beschikbare route. De kassier toont de betaalopties en eventuele limieten voor jouw account.

Open mobiel en speel in drie stappen

  1. Open de mobiele websiteStart Safari op iOS of Chrome op Android en ga naar de officiële Loki Casino-website.
  2. Log in of registreerKies inloggen voor je bestaande account of registreer je rechtstreeks via de mobiele site.
  3. Kies een spel en speelOpen de lobby, selecteer je favoriete spel en controleer je accountinstellingen voordat je start.
Open mobiele site